وب‌سایت پرشین تور طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت پرشین تور جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت پرشین تور و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت پرشین تور اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

هتل و اقامت:

در صورت اقامت در هتل،قیمت هر سفر براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می باشند

در اتاق های دو تخته، تخت سوم از نوع سفری و یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود

ساعات تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ و تخلیه آن ساعت 12 می باشد

درصورت هر گونه تغییر در نرخ ارزی روز، هتل/ ویزا و یا تور مسافرین، بر حسب روز تسویه حساب با کارگزار لحاظ می‌شود و در صورت عدم تسویه حساب کامل در زمان عقد قرارداد هر گونه مابه‌التفاوت یا تغییرات بر عهده مسافرین می‌باشد.

در صورت آماده بودن مدارك مسافر، مدارك یك روز قبل از پرواز تحویل می‌گردد.

برای سفرهای خارجی در صورت ممنوع‌الخروج بودن مسافر، كلیه مسئولیت‌ها به عهده خود مسافر می‌باشد. گذرنامه مسافر از تاریخ سفر باید 7 ماه اعتبار داشته باشد.

اطلاعات شخصی کاربران در پرشین تور کاملاً محرمانه است. پرشین تور تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت پرشین تور اطلاع دهد.

شرایط کنسل کردن تور اعم از چارتر و غیر چارتر از طرف مسافر

طبق آیین نامه ها و بخش نامه های صادر شده از طرف سازمان میراث فرهنگی انصراف مسافر به درخواست خود از سفر و تور مسافرتی، بسته به شرایط و تاریخ سفر دارای جریمه خواهد بود که پرشین تور نیز با توجه به فعالیت طبق مجوز سازمان، آن را اعمال می نماید و هیچ گونه مسوولیتی از این بابت بر عهده نخواهد گرفت.

در صورت انصراف کتبی مسافر از همراهی تور تا یک ماه قبل از پرواز معادل 20% قیمت کل تور و از یک ماه تا سه هفته قبل از پرواز معادل 30% قیمت کل تور و از سه هفته تا 72 ساعت قبل از پرواز معادل 50% قیمت کل تور و در کمتر از 72 ساعت قبل از پرواز معادل 70% قیمت کل تور به عنوان جریمه از کل مبلغ تور کسر و مابقی وجوه به مسافر پرداخت خواهد شد .
تبصره : در خصوص ثبت نام گروهی فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام  به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت پیگیری ،ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی باشد.

فهرست